40 Komentarze

 1. Potwierdzam, że ma całkiem inny smak niż pozostałe octy. Jest świetny do picia, ponieważ szybko gasi pragnienie. W dodatku przeczyszcza dobrze jelita.

 2. Prowadzę dobrą restaurację w Gdańsku i kupiłam go do kuchni. Ocet dodawany jest do sałatek, a te mają teraz wyjątkowo smak. Świetny dodatek i bardzo zdrowy.

 3. Pierwszy raz w życiu piłam tak dobry ocet jabłkowy. Polecam wszystkim. Czuć w nim jabłka bardziej niż w soku jabłkowym. W dodatku robiony jest na miodzie z dodatkiem ziół.

 4. wspaniały, naturalny ocet jabłkowy, a nie śmierdziuch ze sklepu. jestem bardzo zadowolona. pozdrawiam.

 5. kilka lat temu chciałam zastosować dietę warzywno-octową, ale wyszła tylko warzywna, ponieważ nie byłam w stanie pić octu. Za bardzo mnie odrzucało. Teraz z octem Ojca Mateusza mogę powrócić do tamtej diety. W sumie to mogę go pić nawet bez rozcieńczania i dodawania miodu.

 6. naturalny i świetny w smaku. dobrze że jeszcze można znaleźć takie produkty które wspomagają zdrowie i nie zawierają chemii.

 7. robiłam sobie badania i elektrolity wyszły znakomicie. czyli wszystkie te minerały są dobrze przyswajalne.

 8. świetnie działa na obniżenie poziomu cukru u mojej mamy, która jest cukrzykiem. stosujemy go od pół roku, a rezultaty są bardzo dobre.

 9. smak to ma niezły. jest mocny i przyjemny. ja proponuje taki koktajl raz dziennie: 3 łyżki octu, łyżka miodu, sok z cytryny z odrobinką skórki i woda mineralna. genialna mieszanka.

 10. zakończyłam trzymiesięczną kurację octem jabłkowym ojca mateusza. przyznam, że czuję się lepiej i lżej. waga spadła o 7 kilogramów. jestem bardzo zadowolona.

 11. Jestem już stałym klientem i smakoszem tego octu. Mieszkałem we Włoszech przez wiele lat i mogę powiedzieć, że pod względem jakości jest tak dobry, jak prawdziwe octy winne z Modeny. Oczywiście nie te bezwartościowe podróbki sprzedawane w naszych sklepach.

 12. ja piłam ocet jabłkowy i schudłam,jadłam to co zwykle i chudłam.Piłam szklankę wody i 2 łyżki stołowe octu ,15 minut przed posiłkiem i widzę, że była to dobra metoda.

 13. Przez wiele lat mieszkałem w Kanadzie, gdzie ocet jabłkowy jest bardzo znanym panaceum na wiele dolegliwości między innymi korzystnie wpływa na układ krążenia za sprawą dużej ilości potasu. I to wszystko prawda. Jednakże ogromne znaczenie ma jakość octu, bo jakie witaminy i minerały może mieć ocet, który jest wyprodukowany chemicznie?Ocet Ojca Mateusza jest produktem naturalnym to czuć w smaku i nawet w Kanadzie takiego nie było tylko jakościowo dużo, dużo gorsze.

 14. Prawdziwy żywy ocet. Żywy, bo niepasteryzowany, a więc ma wszystkie składniki odżywcze, dlatego jest skuteczny.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.